אחריות סביבתית על גלגלים

קבוצת לובינסקי המובילה את המהפכה החשמלית ורואה בכלי הרכב בעלי ההנעה האלטרנטיבית כעתיד עולם הרכב, נוטעת עץ בישובי עוטף עזה עם כל מסירת רכב מסוג MG ZS EV.

קבוצת "לובינסקי", המובילה את המהפכה החשמלית ורואה ברכבים בעלי הנעה אלטרנטיבית (חשמליים/ היברידיים/ היברידי- נטענים) כעתיד עולם הרכב החלטנו להשיק מסורת עם כל מסירה של רכב חשמלי במותג MG.  

כחברה המשווקת את הג'יפון הירוק EV  MG ZS, הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל, החלטנו להעניק חזרה לסביבה.

בשיתוף עם קק"ל החלטנו כי כל רכב חשמלי שיימכר מדגם זה מיום השקתו בישראל, ילווה בנטיעה של עץ ביישובי עוטף עזה שסבלו משריפות חוזרות ונשנות.

במסגרת הפעילות החל מתחילת שנת 2020, התחלנו לתרום לקק"ל סכום לנטיעת עץ על שמו של כל אחד מרכושי כלי־הרכב החשמליים.

כאשר הרכב נמסר לרוכש, הוא מקבל תעודת הוקרה על תרומתו לסביבה וליישובי עוטף עזה.

העצים שנטעו בחורשת יער כיסופים הם עצים מחטיים, מדבריים וכן צמחים נוספים האופיינים לאקלים הישראלי. כעת, אלף העצים שננטעו הפכו את ארבעת הדונמים שבהם ניטעו, לחורשה על שם MG.

הרכב החשמלי שעשה מהפכה בישראל

לא סתם הדגם MG ZS EV הוכתר בחודש אפריל כרכב השנה בקטגוריית הרכבים החשמליים על־ידי מגזין אוטו. כיום, הוא ה-SUV החשמלי הנמכר ביותר בישראל.

הוא פועל באמצעות סוללה בעלת קיבולת 45.6 קוט"ש שמאפשרת נסיעה משולבת ללא הטענה עד לטווח של 263 ק"מ (כל זאת לפי התקן החדש והמחמיר WLTP).

חשוב לדעת, כי טווח הנסיעה תלוי בתוואי הדרך, בטמפרטורה וכן באופי הנהיגה (נסיעה מהירה או איטית, עצירות מרובות וכדומה).

מדוע כלי־הרכב החשמליים ידידותיים יותר לסביבה?

כלי־הרכב הפועלים על הנעה חשמלית הם הפתרון העתידי לשמירה על איכות הסביבה. בשנים האחרונות, מוחלף מנוע הבנזין במנוע שקט להפליא שאינו מזהם את הסביבה.

הביקוש העצום לכלי־רכב מסוג זה הוביל לפריסה של נקודות הטענה חשמליות בכל רחבי הארץ. וכיום, אף נערך פיילוט בישראל גם להטענה חשמלית ניידת על אחד הנתיבים בתל אביב־יפו.

 

נסיעה שקטה וחסכונית בדלק

לצד השמירה הקפדנית על איכות הסביבה, דגמי MG החשמליים מעניקים גם אפשרות לחיסכון משמעותי הן מבחינת החיסכון המיידי בעלויות הדלק והן מבחינת עלויות האחזקה הנמוכות לעומת רכב בעל מנוע בנזין.

כך כל בעל רכב נהנה ממנוע שקט להפליא, חסכוני ושומר על איכות הסביבה.

 

חשיבה סביבתית עם ראייה לעתיד

החשיבה הסביבתית שהדגמנו בשת"פ זה היא דוגמה לחשיבה המשלבת ראייה לעתיד עם אחריות חברתית. כיום, כאשר אנו מודעים יותר לנזקים הנגרמים לסביבה בכל בחירה שמבצעים, ניתן לבצע בחירות מושכלות יותר המתקנות את הסביבה ותורמות לה.

שימוש באנרגיות ברות־קיימא, ללא תלות בבנזין ודלקים אחרים, הן הפתרון שיסייע לדורות הבאים לחיות בעולם ירוק וטוב יותר.

כל זאת, לצד חורשה מלאה בעצים חדשים שנטעו המאפשרת לטהר את האוויר ולהחזיר את הריאות הירוקות הנדירות כל־כך לישראל.

רוצים לתמוך בסביבה? התקדמו גם אתם לדגם החשמלי שלנו – MG ZS EV.

*נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער ביחס לנתוני המעבדה.

מתעניינים ב-MG ZS EV?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005308