MG הופכת לשותפה העולמית של מועדון הכדורגל של ליברפול

MG הופכת לשותפה העולמית של מועדון הכדורגל של ליברפול. תאיץ את הצגת דגמי MG HS, MG 6 ו-MG ZS לעולם.

ב-15 ליולי, באיצטדיון אנפילד של מועדון הכדורגל של ליברפול, MG חתמה על חוזה עם מועדון הכדורגל. כתוצאה מכך, MG הפכה רשמית לשותפה העולמית של מועדון הכדורגל של ליברפול. MG, מותג רכב בינלאומי עם DNA ספורטיבי בריטי, יקדם עוד יותר את שיתוף הפעולה על מועדון ליברפול – שזכה בגביע אירופה – כדי לחזק את התדמית הצעירה, הספורטיבית ומלאת התשוקה של המותג, וכדי לקדם את הפופולריות שלו בשוק העולמי. בנוסף, ה-MG EZS, רכב הפנאי החשמלי הראשון שעומד בסטנדרטים בינלאומיים, יושק בבריטניה ב-18 ליולי וה-MG HS תושק במזרח התיכון ברבעון הרביעי של השנה. המודעות למותג MG מקודמת יותר ויותר ברמה בינלאומית.

מאז 2016, מותג MG הוא השותף של מועדון ליברפול בסין. אחרי יותר משלוש שנים של שיתוף פעולה, MG צברה קהל אוהדים ענק ברחבי העולם. במחצית הראשונה של השנה, המכירות העולמיות של MG עמדו על יותר מ-120,000 מכוניות, עם גידול של 3.8% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. גם המודעות העולמית למותג צומחת.

בילי הוגן, המנכ"ל וה-CCO של מועדון ליברפול אמר "MG, מותג רכב אייקוני עם מורשת ספורטיבית עשירה, הוא שותף מוערך של המועדן מזה מספר שנים, ואנחנו מאושרים לא רק לחדש את השותפות, אלא גם להרחיב אותה לרמה גלובלית. כשותפים, הבאנו הזדמנויות נהדרות לאוהדים שלנו ואפשרות להתקרב אל האקשן. אני מצפה לראות מה עוד נוכל להשיג עכשיו כשנפעל יחדיו ברמה גלובלית".

מיכאל יאנג, ה-MD של SAIC Motor International Business אמר "ממש כמו האמרה הידועה 'עץ אחד לא יוצר יער', אנחנו תמיד מחפשים אנשים נוספים ושותפים נוספים שיצטרפו אלינו כדי ליצור דברים גדולים. שיתוף הפעולה בין MG ומועדון ליברפול יעשה זאת בוודאות כשניצור רגעים גדולים נוספים יחדיו ונביא עוד חוויות מיוחדות לאוהדים ברחבי העולם".

"אלופת גביע אירופה" ו"מותג רכב בריטי עם מסורת ספורטיבית"  יגרמו ל"סופה אדומה" בעולם

שורשים עמוקים הוא הביטוי שמתאר בצורה הטובה ביותר את שיתוף הפעולה הזה. במשך יותר מ-130 שנים, עמדה ליברפול בחזית המאבקים בזירות הכדורגל השונות. הכוכבים שלה מהירים ומוכשרים, וליברבול היא אחת מקבוצות הכדורגל המצליחות ביותר בעולם. ביוני השנה, ליברפול זכתה בגביע אירופה לשנת 2019 בתוצאה 2:0, וזו הפעם השישית שהיא זוכה בגביע זה. בדיוק כמו קבוצת הכדורגל של ליברפול, MG הוא מותג בריטי עם מסורת ושושלת ספורטיבית מרשימה. המהירות זורמת בעורקי MG במשך דורות. היא החזיקה ב-43 שירי מהירות עולמיים לאורך השנים, וממשיכה לחדש ולהמציא בתחום הטכנולוגיה. אוהדי MG נמצאים בכל מקום, כולל במשפחת המלוכה הבריטית ודיוויד בקהאם.

MG וליברפול מתאימות באופן מושלם בזכות המהירות ומקור המותגים. הרחבת שיתוף הפעולה לכלל העולם תציע שפע הטבות פוערות עיניים לאוהדי שני המותגים, כולל חווית VIP של מועדון ליברפול הכוללת צפיה באימוני הקבוצה, מרצ'נדייס חתומים, מסיבות צפיה במשחקים ועוד ועוד. אוהדי MG וליברפול גם יזכו בהזדמנות לראות משחק באנגליה! אילו עוד הפתעות יציעו MG וליברפול לאוהדים? שווה לחכות ולראות.

ההשקה העולמית של MG 6, MG HS, MG ZS ו-MG EZS תאיץ את ההפיכה של MG למותג בינלאומי

MG התחבבה על צעירים רבים מספור בכל רחבי העולם. סף המכירות בעולם במחצית הראשונה של 2019 עלה על 120,000 מכוניות. הגידול המהיר בהיקף המכירות והביסוס של מוניטין טוב בשוק העולמי מאיצים את קצב פיתוח הדגמים החדשים של MG.

ב-18 ליולי, MG EZS "רכב הפנאי החשמלי הראשון העומד בסטנדרטים עולמיים" יושק בבריטניה כדי לענות על דרישות הצרכנים לתאוצה מהירה יותר, טווח נסיעה גדול יותר, התנהגות טובה יותר ונסיעה חכמה יותר. ברבעון הרביעי של השנה, יושק ה-MG HS במזרח התיכון ו-MG EZS יושק גם בהודו. לאחר מכן, יחל שיווק MG 6 החדשה, MG ZS  ודגמים נוספים באוסטליה, תאילנד ומדינות נוספות כדי לספק את התשוקה של לקוחות צעירים למהירות, מכוניות חכמות ואיכות ברמה בינלאומית.

מהשותפות העולמית החדשה בין ליברפול ל-MG ועד לסדרת השקות הדגמים החדשים של MG – ברור כי MG, מותג הרכב בעל השושלת הספורטיבית, מאיץ את דרכו חזרה אל הבימה הבינלאומית.

WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005308