• דרגת זיהום
    • 1
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 7

לובינסקי תהיה הספקית הראשית של רכב חשמלי למשטרה

המשטרה החליטה להצטייד בעשרות ניידות חשמליות בשלב הראשון ובמאות רבות בהמשך הדרך. הדגמים החשמליים של MG ופיג'ו חשמליים זכו במכרז

משטרת ישראל שמה לעצמה להפוך לארגון הממשלתי הירוק ביותר בישראל. במטרה להפוך לארגון הפועל להפחתת הזיהום והשמירה על הסביבה, מובילה המשטרה רכישת עשרות כלי רכב חשמליים. הרכבים ישמשו את המשטרה בכל המערכים המבצעיים שלה.

במכרז ההיסטורי לניידות המשטרתיות הירוקות הראשונות בישראל זהו דגמים חשמליים של MG ופיג'ו המיובאים לארץ ע"י לובינסקי. הקבוצה מקדמת את תחום הרכב החשמלי מיומו הראשון ואחראית לנתח נכבד ממצבת כלי הרכב החשמליים בישראל. הדגמים שזו הם ה-MG ZS EV ופיג'ו E208 ו-E2008. משטרת ישראל היא הארגון הממשלתי הראשון המצטייד ברכב חשמלי. בשלב הראשון מדובר על כ-70 יחידות שישולבו במערך השיטור בתחילת השנה הבאה. היעד הבא של המשטרה הוא לרכוש עוד מאות כלים עוד בשנת 2023.

רכבי MG החשמליים שיסופקו למשטרה הם מדגם ZS EV שהתחיל למעשה את המהפכה החשמלית בישראל. ה-ZS EV הגיע לשוק הישראלי ב-2019 והפך לרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל. ה-ZS הוא רכב פנאי קומפקטי בעל עיצוב עיצוב מודרני, מושך ובעל נוכחות. הגרסה החשמלית מציעה ביצועים מצוינים לצד טווח חשמלי מרשים.

הגרסה העדכנית של MG ZS EV כוללת שידרוגים רבים ומציגה יחידות תאורה חדשות לחלוטין, סבכה אטומה באותו צבע של המרכב וגם פגושים חדשים. אלו בשילוב החישוקים החדשים מייצרים מראה בולט ומרשים על הכביש עם הצהרה חשמלית ברורה.

 

בכל הקשור להנעה ה-ZS EV מציעה בחירה מתוך שתי אפשרויות חשמליות לחלוטין. גרסה אחת מונעת במנוע חשמלי המפיק 156 כ"ס המקבל את כוחו מסוללת 50.3 קוט"ש. ה-EV מוצע גם עם יחידת הנעה חזקה יותר המצוידת במנוע חשמלי עם הספק של 177 כ"ס המקבל את כוחו מסוללת 69.9 קוט"ש. גרסת ה-156 כ"ס מציגה טווח חשמלי מרבי העומד על 320 ק"מ ואילו הגרסה החזקה יותר מציעה טווח מקסימלי העומד על 440 ק"מ (לפי תקן WLTP המחמיר). את הסוללות החדשות ניתן להטעין בעמדות טעינה מהירה וגם בטעינה ביתית בעוצמה של 11 קילוואט.

 

ב-MG ZS EV החדש (שטרם הגיע ארצה) אפשר למצוא גם שדרוג מקיף בתא הנוסעים עם סביבת נהג מעודכנת. בתא הנוסעים המרווח ניתן למצוא כעת פקדי שליטה חדשים למערכת בקרת האקלים, מסך מולטימדיה שצמח במידותיו ולוח מחוונים דיגיטלי. מערכת התפעול במסך המגע מציעה גם היא ממשק חדש ומתוחכם.

מתעניינים ב-MG ZS EV?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005308