בקרוב בישראל! MG Marvel R Electric

בהמשך להצלחה הפנומנלית של MG ZS EV החשמלי ו-MG EHS PHEV ההיברידי-נטען, היצע הדגמים החשמליים של MG בישראל יתרחב בקרוב עם הגעתו של דגם חדש ומהפכני – שווה לחכות

MG מוביל את המהפכה החשמלית בשוק הרכב בישראל. את זאת יודעים כבר כולם ולראיה, MG הוכתר כ"מותג השנה" במסגרת תחרות "אוטו השנה" לשנת 2021 של מגזין אוטו ואתר MAKO, MG ZS EV שזכה בתואר "אוטו השנה" בקטגוריית הרכב החשמלי במסגרת אותה תחרות והוא גם הרכב החשמלי הנמכר בישראל עם יותר מאלף יחידות שכבר נוסעות בכבישי הארץ. בקרוב, יגיע ארצה רכב חשמלי חדש ונוסף של MG שעתיד לשבור את החוקים ולהעלות שוב את הרף:

MG Marvel R Electric.

נושאי הבשורה

עד שנת 2020, קצב המכירות של רכבים חשמליים בישראל היה איטי ביותר – סדר גודל של כמה מאות יחידות בשנה, מכל הדגמים המוצעים בשוק. אבל לקראת סוף שנת 2019 הגיע ארצה MG ZS EV ושינה את כללי המשחק. MG ZS כבר זכה להצלחה נאה בשוק הישראלי, אבל כשהגיע ה-MG ZS EV החשמלי, הלקוח הישראלי אשר בחר להמתין כל זמן זה לרכב חשמלי ללא פשרות, מצא ב-MG ZS EV אוסף תכונות כובשות.

רכב הפנאי המעוצב של MG, ה-MG ZS שהושק בשנת 2017, הציג מראה מרשים של קרוסאובר מוגבה, איכות גבוהה, מרחב נדיב ואבזור עשיר יחד עם מחיר רכישה אטרקטיבי. כשעל כל אלו התווספו ב- MG ZS EV גם יחידת הנעה חשמלית עם טכנולוגיה מתקדמת, אפס זיהום ואפס צריכת דלק, עלויות אחזקה נמוכות, רמת בטיחות גבוהה עם חמישה כוכבי בטיחות של ארגון ה-EURO NCAP וחוויית נהיגה עוצמתית וחרישית, הפור נפל.

MG ZS EV הפך לרכב ה-SUV החשמלי-טהור הנמכר ביותר בישראל בפער גדול עם קרוב ל-700 יחידות בשנת 2020. גם בתום הרבעון הראשון של 2021 MG ZS EV הוא הרכב החשמלי המוביל בטבלאות המכירות – זאת למרות התחרות ההולכת ומתגברת – ואל ההצלחה שלו הצטרף גם רכב הפנאי הגדול והיוקרתי MG EHS PHEV ההיברידי-נטען שהגדיל את היצע הדגמים של MG בכלל ובתחום ההנעה החשמלית בפרט. אל שני דגמים מצליחים אלו עתיד להצטרף ממש בקרוב דגם מהפכני חדש של MG – הנה כל הפרטים שצריך לדעת אודותיו.

פנאי, לייפסטייל וטכנולוגיה מתקדמת

באמצע חודש מרץ 2021 חשפה MG לעולם את הדגם החשמלי החדש שלה: Marvel R Electric. דגם זה הוא הראשון מהדור החדש של רכבים חשמליים מתוצרת MG, דור שיהיה מתקדם, מעוצב ויוקרתי הרבה יותר מבעבר.

מספיק מבט אחד ב- Marvel R Electric החדש כדי להבין את המשמעות של אמירה זו. הוא מאמץ את שפת העיצוב Evolution Design Language החדשה של MG ומאופיין במראה היי-טקי מלוטש ואטרקטיבי. זהו רכב פנאי מתוחכם ובעל ממדים נדיבים, עם אורך כולל של 4.674 מטרים ובסיס גלגלים נדיב שמשתרע על פני 2.800 מטרים. תא הנוסעים המרווח מעוצב והיי-טקי לא פחות, עם לוח מחוונים דיגיטלי בקוטר "12.3 ומסך מולטימדיה מרכזי ענק בקוטר "19.4.  

מערכת ההנעה החשמלית המתקדמת של הדגם החדש תאפשר לו טווח נסיעה חשמלי טהור של לא פחות מ-400 קילומטרים! את הסוללה ניתן להטעין בעמדות ציבוריות AC וכן בעמדות טעינה מהירות מסוג DC בהן הסוללה ניטענת מאפס ל-80% תוך כחצי שעה בלבד.

ביצועים ושימושיות

ל-Marvel R מערכת הנעה חשמלית עוצמתית עם הספק מרבי של 288 כוחות סוס ומומנט מרבי עצום של 67.8 קג"מ. נתונים אלו מאפשרים לו להאיץ ל-50 קמ"ש תוך 1.8 שניות, ועד ל-100 קמ"ש בתוך 4.9 שניות – נתונים שהיו שמורים עד עתה למכוניות ספורט ייעודיות. המהירות המרבית היא 200 קמ"ש וטווח הנסיעה כאמור עומד על 400 קילומטרים על פי תקן WLTP המחמיר. זאת ועוד, דגם מתקדם זה מצויד במערכת הנעה כפולה, זאת הודות ל-3 מנועים חשמליים, שניים מאחור ואחד מלפנים. במקביל לגרסת ההנעה הכפולה תוצע גם גרסה בעלת הנעה אחורית.

לצד המראה המרשים והביצועים הספורטיביים, זהו גם דגם שימושי מאוד, עם תא נוסעים מרווח ותא מטען בעל נפח של 357 ליטרים (עד 1,396 ליטרים כאשר המושבים האחוריים מקופלים). כמו בשאר דגמי MG, חבילת הבטיחות שלו מקיפה וכוללת מגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות

בקרוב אצלכם

MG Marvel R Electric מייצג את הדור החדש של הדגמים החשמליים מתוצרת MG. הוא מעוצב יותר, גדול יותר ומתקדם יותר, ומסמן את הדרך קדימה עבור MG. דגם זה יושק בשוק האירופי בחודש מאי הקרוב ויגיע זמן קצר לאחר מכן גם אלינו לישראל – יש למה לצפות!

בשלב זה טרם החלה מכירת הרכב בישראל ולפיכך טרם נמסרו מלוא הנתונים מטעם יצרן בדבר צריכת הדלק, נתונים אלו יתעדכנו בימים הקרובים ובסמוך לתחילת מכירתו. הינכם מוזמנים להתעדכן בפרטים אצל נציגי המכירות. 

מתעניינים בדגמי MG?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005308