• דרגת זיהום
    • 2
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 6

MG EHS הוא רכב הפלאג-אין הנמכר ביותר בישראל

רכב הפנאי הגדול של MG, הוא רכב הפלאג-אין הייבריד הנמכר ביותר בישראל מתחילת השנה!

לפי הנתונים המפורסמים על ידי איגוד יבואני הרכב, MG EHS הוא רכב הפלאג-אין הייבריד הנמכר ביותר בישראל ב-2022*. הקהל הישראלי בוחר ברגליים ומסמן את ה-MG EHS כבחירה המועדת לאלו המחפשים רכב פנאי גדול עם הנעה היברידית ואפשרות טעינה משקע.  

העיצוב המרשים, האבזור הנדיב והביצועים המעולים גורמים ל-EHS להתבלט בתוך הקטגוריה עמוסת המתחרים.

רכב הפנאי המתקדם מסמן V על כל צורך יום-יומי גם בכל הקשור לשימושיות וגם בקשור להנאה ושמירה על הסביבה. יחידת ההנעה שלו משלבת בין מנוע טורבו בנזין למנוע חשמלי כשהכוח עובר לתיבה אוטומטית הכוללת 6 יחסי-העברה למנוע הבנזין ו-4 יחסי-העברה למנוע החשמלי.

עם הספק משולב של 258 כ"ס ה-EHS מזנק ל-100 קמ"ש תוך 6.9 שנ' בלבד. כך שמצד אחד הוא מסמן V על ביצועים מצוינים לכל נסיעה ולצדם הוא מסמן V גם על נסיעה חשמלית שקטה ונקייה עד ל-52 ק"מ**.

העיצוב המושך של MG EHS מודגש עוד יותר על ידי הממדים הנדיבים של המרכב. עם בסיס גלגלים של 272 ס"מ זה אומר גם שאפשר לסמן V על מרווח ונוחות לכל הנוסעים ברכב.

יחידות התאורה בטכנולוגית LED, חישוקי ה-18', הדגשות בתי הגלגלים והספוילר האחורי כל אלו ועוד תורמים להופעה החיצונית המרשימה של ה-EHS.

בכל מה שקשור לאבזור נוחות מסמן MG EHS עוד V ברור. עם מגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ששומרות על הנהג והנוסעים. ה-MG PILOT כולל בקרת שיוט אדפטיבית עם יכולת זחילה בפקקים, התרעה על רכבים בשטח המת, שמירה אקטיבית על הנתיב, יכולת בלימה אוטונומית, תאורה חכמה ועוד. אפשר להרגיש בטוח. תא הנוסעים המתקדם כולל גם לוח מחוונים דיגיטלי מרהיב, מצלמות 360 מעלות, מושבים מהודרים עם כוונון חשמלי לנהג והנוסע, מסך מולטימדיה בגודל 10.1 אינץ' ועוד. עם תאורת אווירה הכוללת 64 גוונים ופתיחה וסגירה חשמלית של דלת תא המטען, ה-EHS נותן מענה לכל צורך ודרישה.

ה-SUV הזה באמת מסמן V לכל רצון ובקשה. הוא גם מציע ביטחון ושקט נפשי עם אחריות של 5 שנים על הרכב או 150,000 ק"מ. המערך החשמלי מקבל אחריות ארוכה אפילו יותר, עם אחריות למשך 8 שנים או 160,000 ק"מ (המוקדם מבין השניים) על הסוללה, כך שניתן לבנות על שנים ארוכות של שימוש שקט ומהנה. אפשר להבין אם כן, כיצד רכב הפנאי הגדול, מרווח, מהיר ובטיחותי הזה, הפך להיות הפלאג-אין הייבריד הנמכר ביותר בישראל.

* בהתאם לנתוני איגוד יבואני הרכב וביחס למסירת רכבי PHEV לחודשים שבין ינואר למאי 2022.

** נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הסביבה והדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער ביחס לנתוני המעבדה.

מתעניינים ב-MG EHS PHEV?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005308