• דרגת זיהום
    • 2
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 6

המהפך של MG

MG EHS PHEV, רכב SUV היברידי-נטען מ-MG נכנס ללב קבוצת הרכב התחרותית ביותר בישראל כשהוא מצויד בכל מה שצריך כדי להפוך לרב מכר.

MG מפתיעה שוב ואחרי שה-ZS EV היה הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל ב-2020, MG מתחילה לשווק בישראל רכב פנאי גדול יותר ומאובזר מאוד שעתיד להגיע לצמרת קטגוריית הC-SUV או כפי שאתה מכירים אותם כרכבי פנאי משפחתיים.

יותר גדול

עם בסיס גלגלים של 272 ס"מ ה-EHS PHEV מציע יותר כבר מנקודת ההתחלה. בסיס הגלגלים ארוך בכ-5 ס"מ ממוצע בסיס הגלגלים בסגמנט. משמעותו שיש לא רק יותר מקום בפנים, לנהג ולנוסעים אלא שזה נותן מושג מצוין לגבי ההתנהגות הכביש ורמת הנוחות שיש לצפות לה מרכב מתקדם.
פעמים רבות רכב היברידי-נטען (PHEV), צריך לעשות פשרות בעיקר בתא המטען ורצפת הרכב. לא הפעם. בזכות אריזה חכמה של מערכת ההנעה ההיברידית ובכללה סוללת הליתיום הגדולה עם קיבולת של 16.6 קוט"ש, ה-EHS PHEV שומר על נפח גדול בתא המטען עם 463 ל'. זה נהדר כי גם אתם לא צריכים לעשות כלל פשרות כדי לנהוג ברכב היברידי מתקדם.

יותר חזק (וחסכוני)

מה שהיה חסר, עד עתה, בקבוצת הרכב הזו הוא מתחרה היברידי רב-עוצמה שיהיה גם במחיר סביר. אחרי ש-MG העלתה לכבישים את המספר הגדול ביותר של מכוניות חשמליות בישראל ב-2020, אפשר כבר להיות בטוחים שמדובר במוצר איכותי שקיבל הכרה בציבור. עתה מגיע ה-EHS PHEV הגדול יותר ומציע חבילה היברידית-נטענת המשלבת את הטוב בשני העולמות.
הכוח מגיע משני מנועים: טורבו-בנזין חזק בנפח 1.5 ל' המפיק 162 כ"ס וגם מנוע חשמלי עם תפוקה של 122 כ"ס. ההספק המירבי המשותף עומד על 258 כ"ס ומומנט מרבי של 48.8 קג"מ – הכוח מרשים הזה יהיה זמין לצורך עקיפה ובכל מצב בו נדרש פרץ כוח עוצמתי. תפוקת המומנט הנומינלית, בתנועה רגילה ללא דרישות עוצמה מיוחדות עומד על 37.7 קג"מ. הרבה יותר מכל דגם מתחרה ברמת המחיר הזו. תיבת הילוכים מתקדמת עם עשרה הילוכים דואגת שתמיד יהיה כוח זמין ומסייעת לספק נסיעה חסכונית ויעילה.
לסוללת הליתיום קיבולת גדולה של 16.6 קוט"ש והיא מספיקה לטווח חשמלי טהור של עד 52 ק"מ לפי תקן WLTP (טווח הנסיעה תלוי באופי הנהיגה, תוואי הדרך והטמפרטורה). המשמעות היא שלרובנו הנסיעה היומיומית מהבית לעבודה תהיה על טהרת החשמל. טעינת הסוללה מעמדת טעינה תארך כ-7.5 שעות כאשר הסוללה נטענת גם במהלך הנסיעה אם דרך מנוע בעירה הפנימית או בניצול של אנרגיה ממוחזרת מהאטה. שקט נוסף מגיע בזכות האחריות הארוכה הניתנת ל-EHS PHEV – 8 שנים או 150,000 קילומטרים לסוללה ואחריות לרכב עצמו של 5 שנים או 150,000 ק"מ.
ל-MG HS PHEV יש כמובן גם מיכל דלק המזין את מנוע הטורבו המתקדם. עם צריכת דלק משולבת (WLTP) של 55.1 ק"מ/ל' – מה שאומר שתצטרכו להתרגל לבקר בתחנות דלק פחות מבעבר בניצול נכון של הטעינה מרשת החשמל.

יותר בטוח

למערכות בטיחות אקטיביות מקוריות יש חשיבות מכרעת בשוק הרכב הישראלי. לקוחות רבים יותר ויותר דורשים את המערכות האלה אחרי שהבינו את הערך המוסף העצום לנוחות הנסיעה ובעיקר את יכולת אמיתית של מניעה או צמצום משמעותי של תאונות. ה-EHS PHEV מציע בלימת חירום אוטונומית ממהירות של 4 עד 150 קמ"ש (הולכי רגל עד 64 קמ"ש), תיקון אקטיבי של סטייה מנתיב הנסיעה ומיקום הרכב במרכז הנתיב, התרעה על רכב בשטח מת והתרעה על תנועה חוצה מאחור ביציאה מחניה. עוד תמצאו בקרת שיוט אדפטיבית המתאימה עצמה לקצב התנועה וגם מסוגלת לזחול בפקקים. לזיהוי תמרורי המהירות יכולת לא רק לקרוא את המהירות בתמרורי הדרך אלא גם להתאם את מגביל המהירות בהתאם. כל זה לצד כמובן 6 כריות אוויר, עוגני איזופיקס למושבי בטיחות ומערכות בקרת יציבות ואחיזה וכל מה שצריך כדי לצאת לכביש באופן הבטוח ביותר.

יותר מאובזר

MG EHS PHEV משווק ברמת אבזור אחת וכצפוי היא סופר-עשירה. תמצאו בה לוח מחוונים ווירטואלי בגודל "12.3 המציג שפע נתונים לנהג. בנוסף יש גם מסך מולטימדיה בגודל "10.1 הכולל שליטה מההגה וכמובן פונקציית מגע ויכולת להתממשק לסמארטפון באמצעות Apple CarPlay ו-Android Auto. עוד בתחום האבזור מצויד EHS PHEV בגג שמש פנוראמי שנפתח ועם ווילון חשמלי, תאורת LED לפנים ומאחור. את הלוק מהדקים שמשות כהות מאחור וחישוקי סגסוגת 18 אינץ'.
בתוך הרכב תוכלו ליהנות ממושבים מעור בשילוב אלקנטרה כאשר הקדמיים מחוממים ובעלי כוונון חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, תאורת אווירה עם לא פחות מ-64 גוונים שונים וגם פתיחה והתנעה ללא מפתח. את תחושת הפרמיום מחזק בלם חניה חשמלי, גלגל הגה מצופה עור, מושבים קדמיים עם כוונון חשמלי ואפילו דלת תא מטען חשמלית.

מימד חדש של תמורה

MG EHS PHEV מביא כמה יתרונות בולטים שבעזרתם הוא מביס את התחרות: יחידת הנעה היברידית חזקה מאד וחסכונית ביותר. יכולת דינאמית מלהיבה, כמו תאוצה של 6.9 שניות ל-100 קמ"ש, לצד ביקורים נדירים ביותר בתחנת התדלוק. בנוסף להנחה משמעותית בשווי השימוש למי שיקבל כזו מהעבודה, יש מערך בטיחות עשיר מאד עם יכולות מוכחות להציל חיים. וזה לא נגמר כי ה-EHS PHEV כולל חבילת אבזור מפנקת כמעט כמו רכב פרמיום, שתגרום לכם להרגיש שעשיתם בחירה שגורמת לכם ליהנות מכל העולמות של עולם הרכב, ובמחיר נגיש.

*נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער ביחס לנתוני המעבדה.

WhatsApp להתקשר אלינו 0732005334