• דרגת זיהום
    • 2
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 6

הפתרון המושלם של MG

היברידי, חשמלי או בנזין? עם MG EHS PHEV לא צריך לבחור ואפשר ליהנות מכל העולמות עם יחידת הנעה היברידית-נטענת

שנת 2021 תיזכר קרוב לוודאי לא רק כשנת שיא עבור ענף הרכב המקומי, אלא גם כשנה שבה מכירות רכב חשמלי חצו לראשונה את רף 10,000 היחידות. אבל לצד ההתלהבות (המוצדקת) מכלי רכב חשמליים, רוכשי כלי רכב חדשים מתלבטים לא פעם בקשר לחרדת הטווח ברכב חשמלי ובשל כך מוותרים על יתרונות כמו אפס צריכת דלק, היעדר פליטת מזהמים וחוויית נסיעה שקטה וחלקה.   

אז איך אפשר בכל זאת להצטרף למהפכה החשמלית מבלי לחשוש מטווח נסיעה מוגבל? ל-MG יש פתרון מושלם עם MG EHS PHEV – רכב פנאי מתקדם, גדול ויוקרתי, עם יחידת הנעה היברידית-נטענת שמאפשרת נהיגה חשמלית טהורה, ללא חשש מהתרוקנות הסוללה.

היברידי-נטען, אבל ממש לא רק…

MG EHS PHEV הוא רכב פנאי גדל ממדים עם מרחק סרנים שמשתרע על פני 272 ס"מ ואורך כולל של 457.4 ס"מ. המראה שלו כוחני, מלוטש ומסוגנן, עם חישוקי "18 גדולים, פנסי LED מלפנים ומאחור, חלונות אחוריים מושחרים וגג שמש פנורמי. תא הנוסעים המרווח והמפואר כולל פריטים יוצאי דופן כמו תא מטען בעל פתיחה חשמלית, 4 מצלמות חנייה המספקות מבט-על של 360 מעלות, ריפודי עור בשילוב אלקנטרה, מושבים קדמיים חשמליים, תאורת אווירה ב-64 גוונים, מסך מולטימדיה בגודל "10.1 ולוח מחוונים דיגיטלי "12.3. העיצוב החיצוני המרגש של ה-EHS ותא הנוסעים הסופר-מאובזר שלו לא רק נראים מצוין אלא מבטאים גם את הדינמיות, את האיכות ואת הקידמה הטכנולוגית שלו.  

יתרון נוסף של MG EHS הוא ה-MG PILOT, מערך של טכנולוגיות בטיחות וסיוע לנהג הכולל מערכות אקטיביות מתקדמות וכן בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית זחילה בפקקים שמאפשרת הגעה לעצירה מלאה והמשך נסיעה ללא התערבות מצד הנהג ובכך מקלה על עומס הנהיגה בפקק. ה-MG PILOT המתקדם הופך את הנהיגה ב-MG EHS  לא רק לבטוחה יותר אלא גם לנינוחה ונעימה יותר לאורך זמן.

עוצמה וחסכון

אבל עם כל הכבוד (ויש כבוד) לעיצוב האלגנטי, לתא הנוסעים המרווח, לאבזור העשיר ולמערכות הבטיחות, יחידת ההנעה ההיברידית-נטענת של MG EHS היא גולת הכותרת של דגם זה.

מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.5 ליטרים יחד עם מנוע חשמלי עוצמתי מייצרים יחד הספק משולב של לא פחות מ-258 כוחות סוס! המומנט המשולב מגיע בתפוקה רגעית ל-48.9 קג"מ והכוח עובר לגלגלים בעזרת תיבת הילוכים חדשנית. נתונים אלו מאפשרים לרכב הפנאי הגדול להאיץ למאה קמ"ש תוך 6.9 שניות בלבד ועד למהירות מרבית של 190 קמ"ש – ביצועים ספורטיביים מסעירים, במיוחד עבור רכב פנאי בעל ממדים גדולים כמו ה-EHS.   

אז ביצועים יש, ומה לגבי חסכון? צריכת הדלק המשולבת של ה-EHS היא 1.8 ליטר/100 ק"מ* בלבד, והוא מאפשר נסיעה חשמלית טהורה לטווח של 52 קילומטרים*, שבמהלכם הוא אינו פולט כלל מזהמים. זהו שילוב אופטימלי ומרגש בין ביצועים לבין יעילות אנרגטית, שנותן פתרון מעולה למי שרוצה הנעה חשמלית שקטה, חלקה וחסכונית, אבל לא מוכן להתפשר על ביצועים ועל טווח נסיעה. ומה לגבי חרדת טווח? לא רלוונטית ב-EHS שכן הודות למנוע הטורבו-בנזין הוא יכול להמשיך ולנסוע מאות קילומטרים לאחר שהסוללה מתרוקנת.   

ליהנות מכל העולמות

עם MG EHS PHEV לא צריך לבחור ואפשר ליהנות מכל העולמות: ביצועים מסעירים לצד חסכון, רכב שהוא גם היברידי, גם מונע בנזין וגם חשמלי בעת ובעונה אחת, גם רכב פנאי מעוצב ושימושי וגם רכב היברידי-נטען מתקדם.

הקרוסאובר הגדול של MG מציג שורה של יתרונות תחרותיים שהופכים אותו לקנייה מעולה, וזה עוד לפני שהזכרנו נתון נוסף ומכריע: היבואנית קבוצת לובינסקי מעניקה לו אחריות ל-8 שנים או 150,000 ק"מ לסוללה, ו-5 שנים או 150,000 ק"מ לשאר מערכות הרכב. עדיין מתלבטים? קחו אותו לנהיגת מבחן ותנו לו לשכנע אתכם עד כמה הוא טוב.

*נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער ביחס לנתוני המעבדה  

מתעניינים ב-MG EHS PHEV?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 0732005334